Elektromontéři nn/vn/vvn - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení, Bystřice

Výroba a provoz / Elektromontéři nn/vn/vvn - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Společnost Elmoz Czech, s.r.o.

Místo pracoviště Dr. E. Beneše 137, Bystřice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromontéři nn/vn/vvn - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení (Dr. E. Beneše 137, Bystřice)

Pracoviště: Bystřice
Rozšiřujeme tým elektromontérů.
Náplň práce: montáž kabelových vedení NN, VN, VVN, dále rozvodné a transformační stanice apod. Práce především ve Středočeském kraji.
Nabízíme: HPP, zaučení, velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe, kvalifikace a zkušeností s dalším růstem závislým na výsledcích, zaměstnanecké benefity, profesní rozvoj.
Nástup je možný dle dohody. Pracoviště: Bystřice.
Bližší informace Vám ráda předá Lenka Zachařová, tel.: 770 155 598.. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese:
Stravenky, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, slevu v našem autoservisu, permanentky na sport i kulturu atd.)

Informace o společnosti Elmoz Czech, s.r.o.

Elmoz Czech, s.r.o.
Dr. E. Beneše 137
Bystřice
25751
IČO: 47544929
aktualizováno před 7 měsíci