Elektronik - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení, Liblín

Výroba a provoz / Elektronik - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost Bech Akku Power baterie s.r.o.

Místo pracoviště Liblín 70, Liblín
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"} {:cs=>"Němčina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektronik - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení (Liblín 70, Liblín)

Náplň práce: tvorba vzorků a prototypů, výstupní kontrola - měření, podpora vývoje
Požadujeme: vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika, znalost programování mikrokontrolérů velkou výhodou, nutné zkušenosti s letováním, aktivní přístup ke svěřeným úkolům, samostatnost, spolehlivost
Nabízíme: zajímavou, různorodou, samostatnou i týmovou práci v dobrém kolektivu, výborné zázemí firmy

Požadavky

  • Práce s PC
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Bech Akku Power baterie s.r.o.

Bech Akku Power baterie s.r.o.
Liblín 70
Liblín
33141
IČO: 25211951
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Elektronik - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Liblín 70 70
Liblín