Elektrotechnik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Hranice

Výroba a provoz, Služby / Elektrotechnik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost CZECH ETIMEX s.r.o.

Místo pracoviště Olomoucká 306, Hranice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrotechnik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Olomoucká 306, Hranice)

Náplň práce:
elektroúdržba přidělených pracovních strojů a zařízení; zjišťování a odstraňování poruch na automatizovaných zařízeních, po zaškolení práce se šestiosými roboty Kuka, Yaskawa

Požadavky:
min. vyučení v elektrooboru (slaboproud), platné zkoušky z vyhl. 50/1978 Sb. min. § 5; znalosti v oboru MaR; praxe z pozice elektrotechnika ve výrobě - vítána; alespoň částečná znalost AJ nebo NJ - výhodou; ochota pracovat ve třísměnném pracovním režimu

Nabízíme:
Základní smluvní měsíční mzdu dle dosažené kvalifikace a k ní až 5000,- Kč prémií měsíčně hned od začátku trvání prac. poměru, odborná školení a možnost osobního rozvoje, příspěvky na dojíždění do zaměstnání + svozový autobus po trase Přerov - Prosenice - Lipník n. B. - Slavíč - CTPark Hranice, peněžitý příspěvek na stravování, po roce trvání prac. poměru zapojení do systému zaměstnanec. benefitů dle vlastního výběru, náborový příspěvek 20.000 Kč

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky (denně 09,00 - 15,00hod.) na čísle 581 644 552 - Ing. Jana Česalová

Informace o společnosti CZECH ETIMEX s.r.o.

CZECH ETIMEX s.r.o.
Olomoucká 306
Hranice
75301
IČO: 28182138
aktualizováno před asi 2 měsíci