Elektrotechnik - elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení, Bruntál

Výroba a provoz / Elektrotechnik - elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost Bc. Jakub Albrecht

Místo pracoviště Zahradní 1442, Bruntál
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrotechnik - elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení (Zahradní 1442, Bruntál)

místo výkonu práce : Zahradní 46, Bruntál
Náplň práce:
údržba strojů a elektrických zařízení, výroba a montáž rozváděčů.
servisní činnost u koncových zákazníků.

Očekáváme:
SŠ vzdělání technického směru - nejlépe automatizace
čtení elektrotechnické dokumentace
znalost AJ pasivně
řidičské oprávnění B
vyhlášku 50/1978 Sb. § 5 vyhl.

Nabízíme
Stravenkový paušál

Hlásit se na e - mail :

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Informace o společnosti Bc. Jakub Albrecht

Bc. Jakub Albrecht
Zahradní 1442
Bruntál
79201
IČO: 76058379
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Elektrotechnik - elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení