Evaluátor (dpč) - odborní pracovníci v sociální oblasti, Jirkov

Zdravotnictví / Evaluátor (dpč) - odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

Místo pracoviště U Dubu 1562, Jirkov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 260 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Evaluátor (dpč) - odborní pracovníci v sociální oblasti (U Dubu 1562, Jirkov)

MěÚSS Jirkov, p. o., U Dubu 1562, 431 11 Jirkov
vypisuje v rámci realizace projektu "Cesta z dluhů v Jirkově", financovaného z Operačního programu Zaměstnanost, reg. č. projektu CZ.03.2.60/0.0/0.0/16_052/0011544, výběrové řízení na následující pozici:

EVALUÁTOR (DPČ)

Pracovní náplň:
- evaluace projektu, zpracování evaluačního plánu
- příprava dotazníků pro účastníky projektu
- pravidelný monitoring aktivit projektu, monitoring odborných informací, analýza dat
- příprava podkladů pro monitorovací zprávy
- zpracování průběžných i závěrečných evaluačních zpráv

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na sociální vědy a související obory
- praxi v oblasti evaluačních aktivit projektů se sociálním zaměřením
- schopnost analytického myšlení
- schopnost efektivní komunikace
- samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové práce

Nabízíme:
- zodpovědnou činnost u důvěryhodného zaměstnavatele
- časově flexibilní zaměstnání v maximálním rozsahu 80 hodin měsíčně
- možnost práce z domova
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost seberealizace

Nástup možný ihned. Mimopracovní poměr na dobu určitou.

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: případně kontaktujte personální oddělení Ing. Miroslavu Schönbekovou, MBA na tel. č. 474 684 432.

Informace o společnosti Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace
U Dubu 1562
Jirkov
43111
IČO: 46787682
aktualizováno před více než 2 roky