Expedient / expedientka - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Pelhřimov

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Expedient / expedientka - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost ADÉLKA a.s.

Místo pracoviště U Pekárny 849, Pelhřimov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Expedient / expedientka - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (U Pekárny 849, Pelhřimov)

Náplň práce: fyzická příprava a expedice zboží.
Požadavky: pečlivost, rychlost, spolehlivost.
Nabízíme: stabilní práci u silné rodinné firmy, zaučení na pozici, slušné a férové jednání, širokou škálu firemních benefitů, zaměstnanecký klub Moje Adélka.
Pracovní doba: práce na dvě směny (ranní PO-PÁ 6:00 - 14:00, noční NE-ČT 19:00 - 2:30), 1×měsíčně služba jeden víkendový den.
Kontakt možný e-mailem nebo telefonicky 8:00 - 15:00

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti ADÉLKA a.s.

ADÉLKA a.s.
U Pekárny 849
Pelhřimov
39301
IČO: 25156063
aktualizováno před téměř 2 roky