Expedient/ka pekařských a cukrářských výrobků - cukráři (kromě šéfcukrářů), Protivín

Výroba a provoz / Expedient/ka pekařských a cukrářských výrobků - cukráři (kromě šéfcukrářů)

Společnost POLANSKÝCH, s.r.o.

Místo pracoviště Jiráskova 112, Protivín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Expedient/ka pekařských a cukrářských výrobků - cukráři (kromě šéfcukrářů) (Jiráskova 112, Protivín)

Náplň práce: příprava pekařských a cukrářských výrobků pro expedici.
Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, přesnost.
Nabídka: jednosměnný provoz noční směna NE až CT 22:30 - 06:15 hod, PA a SO 22:30 -04:00 jednou za čtrnáct dnů.
Šikovné, nezaučené zaškolíme.
Stravování zdarma, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15 den v měsíci.
Nástup možný ihned.
První kontakt: Polanský Roman, tel.: 736 521 151, e-mail:

Informace o společnosti POLANSKÝCH, s.r.o.

POLANSKÝCH, s.r.o.
Jiráskova 112
Protivín
39811
IČO: 47252341
aktualizováno před více než rokem