Expedient/ka - úředníci ve skladech, Sázava

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Expedient/ka - úředníci ve skladech

Společnost Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.

Místo pracoviště 180, Sázava
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Expedient/ka - úředníci ve skladech ( 180, Sázava)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Možné pouze noční směny cca od 20:30 hodin.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- expedování pekařských a cukrářských výrobků
- doplňování výrobků na určené pozice
- kompletace zboží, chystání mražených výrobků podle sestav
- chystání linek pro řidiče
POŽADUJEME:
- dobrou fyzickou zdatnost, chuť pracovat
- týmového ducha
- přesnost a rychlost
- vstřícné a příjemné vystupování
NABÍZÍME:
Zdravotní bonus 1000 Kč/měsíc, příspěvek na dopravu 1000 Kč/měsíc, noční příplatek 40 Kč/hod, odpolední příplatek 20 Kč/hod, zajištění residenčního ubytování, příspěvek na stravování, vánoční bonus, dárkové poukázky, firemní akce, práci v přátelském kolektivu, kvalitní technické zázemí, pracovní místo v dynamicky se rozvíjející společnosti.
KONTAKT: e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování

Informace o společnosti Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.

Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
180
Sázava

IČO: 25953524
aktualizováno před více než rokem

Další pracovní nabídky v okrese Ústí nad Orlicí v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa