Export manažer - řídící pracovníci v oblasti obchodu, Lanškroun

Obchod a cestovní ruch, Management / Export manažer - řídící pracovníci v oblasti obchodu

Společnost KOMFI spol. s r.o.

Místo pracoviště Dvořákova 1001, Lanškroun
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Export manažer - řídící pracovníci v oblasti obchodu (Dvořákova 1001, Lanškroun)

Očekáváme od Vás:
- VŠ/SŠ
- znalost angličtiny na úrovni B2, C1 (každodenní komunikace se zahraničím)
- schopnost orientace v technickém řešení strojů
- ochotu cestovat po celém světě
- zodpovědnost a týmovou práci
- flexibilitu a komunikativnost
- vhodné pro absolventa

Náplň práce:
- vytváření obchodní strategie pro danou zemi
- dojednávání obchodních případů, přijímání objednávek
- získávání informací pro marketingové účely
- spolupráce na tvorbě prodejních materiálů

Nabízíme Vám:
- práce na jednu směnu, HPP
- pružnou pracovní dobu
- zajímavou práci v příjemném kolektivu
- příspěvek na penzijní pojištění
- platové podmínky v závislosti na schopnostech
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- 5 týdnů dovolené
- sportovní a kulturní akce
- zvýhodněná dovolená pro zaměstnance a jejich rodiny ve firemním penzionu v Rakousku
- možnost ubytování ve firemním bytě

Kontakt: e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování

Informace o společnosti KOMFI spol. s r.o.

KOMFI spol. s r.o.
Dvořákova 1001
Lanškroun
56301
IČO: 46504508
aktualizováno před asi 2 roky