Facility manager / managerka - řídící pracovníci v oblasti nemovitostí, Nová Paka

Služby, Management / Facility manager / managerka - řídící pracovníci v oblasti nemovitostí

Společnost SQS Vláknová optika a.s.

Místo pracoviště Komenského 304, Nová Paka
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Facility manager / managerka - řídící pracovníci v oblasti nemovitostí (Komenského 304, Nová Paka)

Náplň práce:
o komplexně zajišťovat činnosti týkající se správy budov a infrastruktury v majetku společnosti
o vést tým elektrikářů a úklidu (cca 9 zaměstnanců)
o zajišťovat provozuschopný a dobrý technický stav nemovitostí a infrastruktury společnosti (plyn, voda, topení, elektrická zařízení, dusík, klimatizace, atd.), včetně zajištění periodické údržby a revizí
o vést a spravovat dokumentaci vztahující se k objektům, budovám, pozemkům a infrastruktuře společnosti
o zajišťovat ochranu majetku společnosti prostřednictvím bezpečnostní agentury, zajišťovat opravy a údržbu infrastruktury prostřednictvím servisních organizací
o v průběhu realizace investičních akcí a činností vykonávaných v rámci správy budov zajišťovat dohled, účastnit se předání hotových prací, řešit případné reklamace
o komunikace se správci sítí a rozvodů, včetně zajišťování smluv o dodávkách energií

Požadavky:
o VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s praxí, obor elektro výhodou
o organizační a řídící schopnosti, uživatelská znalost práce na PC
o technické a analytické myšlení, orientace v technické dokumentaci (specifikace, výkresy)
o zodpovědnost, aktivní přístup k řešení zadaných úkolů, samostatnost

Nabízíme:
o různorodou práci ve stabilní české výrobní a vývojové společnosti
o smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, pružnou pracovní dobu, volné víkendy a svátky
o nástupní mzda od 50000 Kč měsíčně
o systém firemních benefitů a odměn (1500 Kč měsíčně při splnění docházky, stravenkový paušál cca 1700 Kč měsíčně, pomoc s ubytováním, odměny za zlepšovací návrhy, firemní kurzy AJ, mobilní telefon, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, možnost využívat firemní dětskou skupinu pro děti zaměstnanců za dotované školkovné a další)

Svůj životopis můžete vložit přes naše webové stránky www.sqs-fiber.cz/kariera nebo zaslat na Pro více informací volejte 493 765 381.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Informace o společnosti SQS Vláknová optika a.s.

SQS Vláknová optika a.s.
Komenského 304
Nová Paka
50901
IČO: 60913037
aktualizováno před více než rokem