Fakturant/ka, administrativní pracovnice - fakturanti, Protivín

Finance, Administrativa / Fakturant/ka, administrativní pracovnice - fakturanti

Společnost POLANSKÝCH, s.r.o.

Místo pracoviště Jiráskova 112, Protivín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Fakturant/ka, administrativní pracovnice - fakturanti (Jiráskova 112, Protivín)

Náplň práce: příjem a zpracování objednávek, vystavování faktur (není potřeba znalost účetnictví).
Požadavky:
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost
- organizační a komunikační schopnosti
- znalost nástrojů MS Office (Word, Excel)
- životopis
Nabídka:
- jednosměnný provoz PO až PÁ 6:00-14:30
- stravování zdarma, služební mobilní telefon, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci
- nástup možný ihned
První kontakt: Polanský Roman, tel.: 736 521 151, e-mail:

Informace o společnosti POLANSKÝCH, s.r.o.

POLANSKÝCH, s.r.o.
Jiráskova 112
Protivín
39811
IČO: 47252341
aktualizováno před více než 2 roky