Fakturant/ka - odborní fakturanti, Bohušovice nad Ohří

Finance, Administrativa / Fakturant/ka - odborní fakturanti

Společnost North Trappers s.r.o.

Místo pracoviště Masarykova 307, Bohušovice nad Ohří
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Fakturant/ka - odborní fakturanti (Masarykova 307, Bohušovice nad Ohří)

Požadujeme:- praxe v oboru výhodou,- výhodou zkušenosti s Money S5,- znalost práce na pc,- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost,- odpovědný a aktivní přístup k práci
Náplň práce:- kontrola a zpracování podkladů pro fakturaci,- vytváření faktur v programu Money S5,- administrativní podpora provozních a obchodních činností,- příjem, posuzování a zpracování reklamací,- zpracování dobropisů
Nabízíme: 5. týdnů dovolené, zaměstnanecké nákupy za zvýhodněné ceny, káva na pracovišti zdarma, po roce možnost prodloužení pracovního poměru
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti North Trappers s.r.o.

North Trappers s.r.o.
Masarykova 307
Bohušovice nad Ohří
41156
IČO: 28221672
aktualizováno před asi měsícem