Fakturant/ka - účetní - fakturanti, Kolín

Finance, Administrativa / Fakturant/ka - účetní - fakturanti

Společnost KPHN a.s.

Místo pracoviště Havířská 202, Kolín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Fakturant/ka - účetní - fakturanti (Havířská 202, Kolín)

První kontakt:
Břízová Monika, tel.: 724 391 544, Po - Pá 8 - 16 hod

Přijmeme fakturanta/tku do účetního oddělení. Nabízíme příjemné prostředí, přátelský kolektiv a odpovídající finanční ohodnocení. Náplní Vaší práce bude účtování přijatých faktur do systému, zpracování a tvorba faktur pro naše zákazníky, vedení pokladny a evidence došlé pošty. Bližší podrobnosti nejlépe na pracovním pohovoru, kde Vám sdělíme veškeré potřebné informace.

Náplň práce:
Samostatná práce v malém kolektivu
Kompletní zpracování dodavatelských, odběratelských faktur a pokladních dokladů
Úzká spolupráce s hlavní účetní (podklady pro DPH apod.)
Vedení hotovostní pokladny
Vedení došlé a vystavené pošty.

Co od Vás očekáváme:
Minimálně SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru
Dobrou znalost Excelu a Wordu
Pečlivost a preciznost, samostatnost, smysl pro detail
Schopnost plnit zadané úkoly včas
Časová flexibilita
Znalost anglického jazyka
Praxe výhodou, ale není podmínkou.

Nabízíme:
Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
Dobrá dopravní obslužnost
Velmi dobré finanční ohodnocení
Možnost profesního růstu
Dotované stravování v závodní jídelně
Příspěvek 3% na penzijní program
25 dnů dovolené.

Informace o společnosti KPHN a.s.

KPHN a.s.
Havířská 202
Kolín
28002
IČO: 2024080