Finance & controlling specialista - finanční analytici, Plzeň

Finance / Finance & controlling specialista - finanční analytici

Společnost GO! Express & Logistics, s.r.o.

Místo pracoviště Božkovské náměstí 17, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Finance & controlling specialista - finanční analytici (Božkovské náměstí 17, Plzeň)

Životopis zasílejte na e-mail:
Náplň práce:
- Komunikovat s týmy napříč Evropou
- Kompletně se starat o přijaté faktury a vystavovat nové
- Controllingovou činnost před fakturací
- Připravovat reporty na mezinárodní meetingy s ostatními pobočkami
- Spravovat platby
- Zajišťovat tok informací s dodavateli a zákazníky
- Spravovat vozový park
- Odbavovat pojistné události

Požadujeme: znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, příspěvek na Multisport kartu

Informace o společnosti GO! Express & Logistics, s.r.o.

GO! Express & Logistics, s.r.o.
Božkovské náměstí 17
Plzeň
32600
IČO: 27568962
aktualizováno před asi 2 roky