Finanční a bankovní specialista - finanční poradci specialisté, Velešín

Finance / Finanční a bankovní specialista - finanční poradci specialisté

Společnost PM Kutláková & Spáčil s.r.o.

Místo pracoviště náměstí J. V. Kamarýta 63, Velešín
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Finanční a bankovní specialista - finanční poradci specialisté (náměstí J. V. Kamarýta 63, Velešín)

Náplň práce: péče o stávající klienty, práce s intermíni systémy, komunikace s obchodními partnery, administrativa
Požadujeme řid.sk.B, osobní vozidlo, PC výhodou
Co nabízíme: HPP s flexibilním nastavením pracovní doby
Zajímavý nástupní plat, cestovní náhrady, zajímavé odměny,, kariérní růst, vzdělávání
Práce s lidmi, přátelský kolektiv, osobnostní a profesní růst
Osobní kontakt vždy po tel. domluvě

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti PM Kutláková & Spáčil s.r.o.

PM Kutláková & Spáčil s.r.o.
náměstí J. V. Kamarýta 63
Velešín

IČO: 17102421
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Finanční a bankovní specialista - finanční poradci specialisté

náměstí J. V. Kamarýta 63 63
Velešín