Finanční analytici, Praha

Finance / Finanční analytici

Společnost VESPOLI THETA s.r.o.

Místo pracoviště Krškova 785, Praha
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Finanční analytici (Krškova 785, Praha)

KONTAKT : David Kučera, e-mail: svůj strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mail:

Náplň práce:

Spolupráce na přípravě plánů a prognóz finančního vývoje společnosti
Hodnocení rizikovostí jednotlivých projektů a návratností investic
Provádění finančního oceňování, vyhodnocování výnosů a nákladů
Sestavování rozpočtů, kalkulací produktů a služeb
Příprava statistik a prezentací
Vypracování pravidelných finančních analýz a reportů pro management organizace
Poskytování expertních konzultací

Co požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
Znalost anglického a ruského jazyka podmínkou (komunikace se zahraničními klienty)
Základní znalost českého jazyka je vítána
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Flexibilita včetně časové flexibility
Reprezentativní, příjemné a profesionální vystupování, pečlivost
Analytické a logické myšlení myšlení
Uživatelská znalost práce na PC - tabulkový procesor (Excel)

Co nabízíme:

Zázemí silné společnosti s tradicí
Motivační mzdové ohodnocení: fixní mzda odpovídající vašim zkušenostem a nadstandardní bonusové ohodnocení
Možnost seberealizace a osobního růstu
Příležitost flexibilně řídit svůj pracovní čas

Zaměstnanecké výhody : Vzdělávací kurzy a školení, úhrada jízdného, možnost práce z domova.

Svůj strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mail:

Informace o společnosti VESPOLI THETA s.r.o.

VESPOLI THETA s.r.o.
Krškova 785
Praha

IČO: 27178366
aktualizováno před 11 měsíci