Finanční pracovník/pracovnice - ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky, Louny

Finance, Administrativa / Finanční pracovník/pracovnice - ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Společnost Úřad práce České Republiky

Místo pracoviště Pod Nemocnicí 2380, Louny
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 21 710 - 31 820 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Finanční pracovník/pracovnice - ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky (Pod Nemocnicí 2380, Louny)

Hlavní náplň činnosti:
Vedení pokladny, evidence stravenek.
Realizace proplácení cestovních příkazů.
Evidence majetku.
Evidence smluv a kontrola věcné správnosti faktur.
Kvalifikační a další požadavky:
minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání s ekonomickým zaměřením
dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
organizační a komunikační dovednost
řidičský průkaz sk. B výhodou
profesionální vystupování, psychická odolnost
svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2
z. č. 234/2014 Sb., o státní službě
Pracovní podmínky:
platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy,
po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
pružná pracovní doba - plný úvazek
předpokládaný nástup od 1. ledna 2024
pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíců.
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené
5 dní indispozičního volna (sick days)
1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
stravenky v hodnotě 100 Kč
příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději dne 31. října 2023 na e-mailovou adresu
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České Republiky

Úřad práce České Republiky
Pod Nemocnicí 2380
Louny
44001
IČO: 72496991
aktualizováno před 7 měsíci