Finanční pracovník - úředníci jinde neuvedení, Semily

Administrativa / Finanční pracovník - úředníci jinde neuvedení

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Bořkovská 572, Semily
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 130 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Finanční pracovník - úředníci jinde neuvedení (Bořkovská 572, Semily)

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa v
souladu se zák. č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění
Finanční pracovník
Pracoviště:
Oddělení ekonomické Oboru kanceláře krajské pobočky Krajské pobočky ÚP ČR v Liberci
pracoviště Semily

Hlavní náplň činnosti:
• zabezpečení hotovostního styku s bankou a pokladních služeb, hotovostní výplata
dávek hmotné nouze
• zabezpečení dílčí evidence a inventarizace majetku ve správě kontaktního pracoviště
• zajišťování a organizace ekonomických činností spojených s chodem kontaktního
pracoviště, zabezpečování provozu budov, služebních motorových vozidel apod.
• sledování a analýza finančních prostředků na nástroje aktivní politiky zaměstnanosti

Kvalifikační a další požadavky:
• min. střední vzdělání s maturitou
• dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
• komunikační dovednosti
• schopnost týmové práce
• dobrý zdravotní stav
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost a iniciativa
• odolnost vůči stresu, schopnost pracovat v zátěži
• svéprávnost a občanská bezúhonnost
• ŘP sk. B
• výhodou znalost účetního systému SAP

Pracovní podmínky:
• platové zařazení v 8. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
• plný pracovní úvazek – pružná pracovní doba
• předpokládaný nástup 1. září 2023
• pracovní poměr na dobu určitou, zástup za rodičovskou dovolenou a jinou omluvenou
nepřítomnost

Zaměstnanecké výhody:
• 5 týdnů dovolené
• 5 dní indispozičního volna (sick days)
• 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
• stravenky v hodnotě 100 Kč
• příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
• odměny k životním a pracovním výročím

Zájemce o uvedenou pozici zašle elektronicky (e-mailem) motivační dopis, strukturovaný
životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání nejpozději do 25. 8. 2023 včetně
na e-mailovou adresu:

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Bořkovská 572
Semily
51301
IČO: 72496991
aktualizováno před 9 měsíci