Finanční ředitel cluster - ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé), Praha

Finance, Management / Finanční ředitel cluster - ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)

Společnost IHI Towers, s.r.o.

Místo pracoviště Kongresová 1655, Praha
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 80 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Finanční ředitel cluster - ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé) (Kongresová 1655, Praha)

Kontakt: e-mail:l

Upřesňující informace:
Náplň práce:
- Plánování a formulování finančních cílů společnosti.
- Příprava a prezentace ročních rozpočtů.
- Dohled nad účetními záznamy společnosti způsobem odpovídajícím příslušné legislativě a nařízení a v souladu s interními směrnicemi.
- Zavádět průběžné systémy finančního auditu a kontroly pro sledování výkonnosti společnosti, dodržování rozpočtu, výdajů, příjmů, nákladů na prodej a dalších rozpočtových položek.
- Včas, pravidelně a řádně připravovat a předkládat vedení účetní závěrky a zprávy tak, jak to vyžaduje provoz společnosti a v souladu s mezinárodními účetními standardy.
- Zajištění plnění zákonných požadavků všech statutárních orgánů ve všech finančních záležitostech společnosti.
- Průběžné finanční poradenství pro vyšší management a HOD.
- A další.

Požadavky:
- Zkušenost jako finanční ředitel clusteru 5* a 4* mezinárodních hotelů na více kontinentech
- Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího, další jazyky výhodou
- Mezinárodní vysokoškolské vzdělání v oblasti Hospitality
- Detailní znalost hotelového účetnictví a systémů
- Profesní kvalifikace CIMA na úrovni "Management Level"
- Znalost MS Office a dalších kancelářských aplikací
- Skvělé komunikační schopnosti

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na dopravu

Informace o společnosti IHI Towers, s.r.o.

IHI Towers, s.r.o.
Kongresová 1655
Praha
14000
IČO: 27191711
aktualizováno před asi rokem