Finanční účetní - účetní finanční a investiční, Svijany

Finance, Administrativa / Finanční účetní - účetní finanční a investiční

Společnost PIVOVAR SVIJANY, a.s.

Místo pracoviště Svijany 25, Svijany
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Finanční účetní - účetní finanční a investiční (Svijany 25, Svijany)

Místo výkonu práce: Svijany nebo Liberec
ZÁKLADNÍ POŽADAVKY
Praxe na pozici samostatná účetní 2 - 3 roky
Výborná znalost práce s PC, Windows a MS Office - EXCEL
Dobrá znalost účetní a daňové problematiky
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, pozitivní a aktivní přístup
NÁPLŇ PRÁCE
Kompletní vedení účetní agendy
Internetové bankovnictví, fakturace, sledování pohledávek a závazků, evidence majetku
Zpracování daňových přiznání DPH, KH
Zpracování měsíčních a ročních uzávěrek dle českých účetních standardů
Denní kontakt s ostatními odděleními společnosti, dodavateli, nájemníky, bankami atp.
Nabízené výhody:
- Zaměstnání ve stabilní a prosperující firmě
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- 13. plat / Vánoční odměny (14. plat) / Příspěvek na dovolenou
- Slevy na pivovarské výrobky, Firemní akce, Svijanské slavnosti apod.
- Věrnostní odměny / Odměny za rekordní produkci piva
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti PIVOVAR SVIJANY, a.s.

PIVOVAR SVIJANY, a.s.
Svijany 25
Svijany
46346
IČO: 25035207
aktualizováno před více než 2 roky