Formíř - formy/formířka - formy - formíři a jádraři ve slévárnách, Olomouc

Výroba a provoz / Formíř - formy/formířka - formy - formíři a jádraři ve slévárnách

Společnost ALW INDUSTRY, s.r.o.

Místo pracoviště U panelárny 594, Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 900 - 34 700 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Formíř - formy/formířka - formy - formíři a jádraři ve slévárnách (U panelárny 594, Olomouc)

Nástup možný IHNED.

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.
Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi složité díly, ale i několik kilogramů těžké odlitky.

Formíř - Formy/ Formířka - Formy
Práce na plný úvazek 24900 - 34700 Kč
Nepřetržitý provoz 6:00 - 18:00 a 18:00 - 6:00 (krátký a dlouhý týden)

Náplň práce:
- Práce na strojích
- Čištění, údržba a oprava forem
Co očekáváme:
- Vyučen v oboru (nástrojář, zámečník, obráběč kovů) výhodou
- Základní znalost PC - Word a Excel výhodou
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Manuální zručnost
- Spolehlivost a flexibilita
- Dobrá pracovní morálka
Co nabízíme:
- Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
- Náborový příspěvek 30.000 Kč
- Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
- Stravenky Sodexo v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
- Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
- Stabilizační prémie
- Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
- Odměna za doporučení nového kolegy 5000 Kč

Pošlete nám svůj životopis e-mailem nebo nás kontaktujte osobně či telefonicky. Těšíme se na Vás!

Informace o společnosti ALW INDUSTRY, s.r.o.

ALW INDUSTRY, s.r.o.
U panelárny 594
Olomouc
77900
IČO: 60794372
aktualizováno před 8 měsíci