Formíř - údržba forem + náborový příspěvek 25 tis. kč - formíři a jádraři ve slévárnách, Olomouc

Výroba a provoz / Formíř - údržba forem + náborový příspěvek 25 tis. kč - formíři a jádraři ve slévárnách

Společnost ALW INDUSTRY, s.r.o.

Místo pracoviště U panelárny 594, Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Formíř - údržba forem + náborový příspěvek 25 tis. kč - formíři a jádraři ve slévárnách (U panelárny 594, Olomouc)

FORMÍŘ/ FORMÍŘKA - ÚDRŽBA FOREM + příplatky + náborový příspěvek 25.000 Kč

Plný úvazek - nepřetržitý provoz, 12 hod směny, krátký a dlouhý týden

NÁPLŇ PRÁCE:
• čištění, údržba a oprava forem
• rozložení forem, výměna některých částí, složení po opravě
• práce na strojích, používání měřidel
• používání vysokozdvižného vozíku a jeřábu

OČEKÁVÁME:
• Vyučen v oboru (nástrojář, zámečník, obráběč kovů) výhodou
• Praxe na obdobné pozici výhodou
• Manuální zručnost

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Čtvrtletní prémie
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

KONTAKT:
ALW INUSTRY, s.r.o.
U panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Tel: 734 366 530 Email:
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková

Pošlete nám svůj životopis emailem nebo nás kontaktujte telefonicky. Těšíme se na Vás!

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ALW INDUSTRY, s.r.o.

ALW INDUSTRY, s.r.o.
U panelárny 594
Olomouc
77900
IČO: 60794372
www.alw.cz
aktualizováno před 11 dny

Odpověď na pracovní pozici Formíř - údržba forem + náborový příspěvek 25 tis. kč - formíři a jádraři ve slévárnách