Fyzioterapeut / ka - fyzioterapeuti bez specializace, Karlovy Vary

Zdravotnictví / Fyzioterapeut / ka - fyzioterapeuti bez specializace

Společnost Imperial Karlovy Vary a. s.

Místo pracoviště U Imperiálu 7, Karlovy Vary
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 25 000 - 45 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"} {:cs=>"Ruština"} {:cs=>"Němčina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Fyzioterapeut / ka - fyzioterapeuti bez specializace (U Imperiálu 7, Karlovy Vary)

Kontakt: MED manager 602 198 026 v pracovní dny 9:00 - 14:00,
Nabízíme:
- ubytování
- mzda dohodou, vyšší příplatky za práci o sobotách či nedělích
- pracovní doba 7:00 - 15:30, cca 1x v měsíci sobota nebo neděle
- získání zkušeností z předních lázní pod vedením špičkových profesionálů
- zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání a telefony O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
- příjemné, klidné a moderní pracovní prostředí světoznámých lázní
- stravování zdarma

Požadujeme:
- způsobilost dle zák. 96/2004 Sb. - fyzioterapeut
- znalost anglického, německého, popř. ruského jazyka výhodou
- praxe v oblasti rehabilitace, masáže, léčebné tělesné výchovy, fyzioterapie výhodou
-příjemné vystupování, komunikativní
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost k výkonu povolání

Pracovní náplň:
- provádí diagnostickou, preventivní a léčebnou péči v oblasti poruch pohybového aparátu člověka ve spolupráci s lékařem
- aplikuje metody fyzikální terapie, léčebné tělesné výchovy a kinezioterapie
- hodnotí efekt terapie

Informace o společnosti Imperial Karlovy Vary a. s.

Imperial Karlovy Vary a. s.
U Imperiálu 7
Karlovy Vary
36001
IČO: 45359318
aktualizováno před asi rokem