Galvanizéři - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Pečky

Výroba a provoz / Galvanizéři - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Společnost Yuncheng Plate-making CZ s.r.o.

Místo pracoviště Tř. 5. května 1068, Pečky
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 30 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Galvanizéři - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Tř. 5. května 1068, Pečky)

První kontakt:
Vokřálová Lada Mgr., tel.: 773 686 037, 9 - 14 hod,
osobně: Pečky, Po - Pá 9 - 11 hod.
Před prvním osobním kontaktem prosím nejprve zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu:

Pracovní doba:
denní 8:00-16:30, noční 17:00-1:30, přestávka 45min.

Náplň práce:
Obsluha galvanické linky (poměďování, pochromování), obsluha neutralizační stanice.

Požadujeme:
Samostatnost, trestní bezúhonost.
Nejsou požadovány specifické dovednosti v oblasti galvanizace.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky.

Informace o společnosti Yuncheng Plate-making CZ s.r.o.

Yuncheng Plate-making CZ s.r.o.
Tř. 5. května 1068
Pečky

IČO: 27890201
aktualizováno před asi 3 roky