Geogragf/ka - geografové, Praha

Věda a výzkum / Geogragf/ka - geografové

Společnost Zeměměřický úřad

Smluvní vztah služební poměr
Místo pracoviště Pod sídlištěm 1800, Praha
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 710 - 31 820 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Geogragf/ka - geografové (Pod sídlištěm 1800, Praha)

http://www.cuzk.cz/Urady/Zememericky- urad/Uredni-deska.aspx
Nutno podat písemnou přihlášku
Neotevírat-VŘ Geograf/ka EX ID 90000328

Požadujeme:
o středoškolské vzdělání se zaměřením na geodézii, geografii nebo stavebnictví, případně i jiné středoškolské vzdělání,
o znalost práce na PC - MS Office, zkušenosti s prací GIS nebo CAD systémech výhodou,
o pečlivost, spolehlivost, samostatnost a odpovědnost,
o občanskou bezúhonnost,
o orientace v terénu a vztah k přírodě výhodou,
o řidičský průkaz skupiny B a schopnost řídit služební vozidlo vítáno.
Náplň práce:
o zajištění pravidelné aktualizace a sběr nových prvků Základní báze geografických dat ČR (Zabaged®) a jejich charakteristik a vlastností na základě posouzení aktuálních ortofot ČR a využitím dalších informačních podkladů od úřadů a institucí. Aktualizace je doplněna občasným terénním šetřením s denním návratem nebo s ubytováním,
o zpracování změn v systému pro správu dat ZABAGED®, včetně provedení předepsaných kontrol kvality dat před jejich uložením do databáze,
o zjišťování existence geografických jmen a jejich zpracování na základě pokynů k aktualizaci geografického názvosloví.
Místem výkonu práce je pracoviště úřadu v Praze.
Nabízíme:
o zajímavou samostatnou a různorodou práci s podporou dalšího profesního rozvoje,
o přívětivé prostředí s příjemným kolektivem pracovníků,
o pracovní poměr na plný pracovní úvazek na dobu určitou,
o odměňování v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 9. platová třída, nástupní plat v závislosti na délce praxe od 21 710,- - 31 820,- Kč, s možností osobního ohodnocení v závislosti na plnění pracovních úkolů
o systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, indispoziční volno, FKSP, závodní stravování, pružná pracovní doba, ubytovna)

Informace o společnosti Zeměměřický úřad

Zeměměřický úřad
Pod sídlištěm 1800
Praha
18200
IČO: 60458500
aktualizováno před asi rokem