Grafik/-ička - návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační, Most

Obchod a cestovní ruch, Kultura a sport / Grafik/-ička - návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

Společnost Freeline.cz s. r. o.

Místo pracoviště Alej Boženy Němcové 527, Most
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Grafik/-ička - návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační (Alej Boženy Němcové 527, Most)

GRAFIK/-IČKA
Popis pozice: Tvorba grafických návrhů, předtisková příprava - DTP, kreativa
Požadavky:
- znalost grafických programů (Adobe Illustrator, Fotoshop - podmínkou)
- aktivní přístup k práci
- zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- výpis z RT
Zaměstnanecké výhody:
- pracoviště s moderními technologiemi
- příplatky za přesčasy
- benefity: sick days, týden dovolené navíc
- nástup možný ihned
- místo výkonu práce Most
- vhodné i pro absolventy
HLÁSIT SE: Jirousek Marek, tel.: 608 140 059 volat v době od 8.00 - 12.00 hod., e-mail: - zaslat životopis, osobně pouze po telefonické domluvě - životopis s sebou

Informace o společnosti Freeline.cz s. r. o.

Freeline.cz s. r. o.
Alej Boženy Němcové 527
Most
43401
IČO: 27324486
aktualizováno před 9 měsíci