Hlavní kuchař-kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Moravany

Obchod a cestovní ruch / Hlavní kuchař-kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Bobrava a.s.

Místo pracoviště Modřická 205, Moravany
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hlavní kuchař-kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Modřická 205, Moravany)

První kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Do jídelny v Moravanech u Brna přijmeme hlavního kuchaře-kuchařku.

Náplň práce:
- příprava poledních meníček
- výdej obědů
- vedení malého kolektivu

Požadujeme: - spolehlivost a zkušenosti v oboru

Nabízíme: - pracovní doba od pondělí do pátku 5:00-14:00 hodin,
- měsíční prémie, odměny,13.-tý plat, příspěvek na dovolenou
- příjemné pracovní prostředí v blízkosti Brna, přátelský kolektiv

Bližší informace podá p. Bc. Jarmila Šmídová, tel: 775 676 113

Zaměstnanecké výhody: Měsíční prémie, odměny, 13-tý plat, příspěvek na dovolenou.

Informace o společnosti Bobrava a.s.

Bobrava a.s.
Modřická 205
Moravany
66448
IČO: 60747668
aktualizováno před více než 2 roky