Hlavní účetní, Velké Losiny

Finance, Administrativa / Hlavní účetní

Společnost Lázně Velké Losiny, s.r.o.

Místo pracoviště Lázeňská 323, Velké Losiny
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 28 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hlavní účetní (Lázeňská 323, Velké Losiny)

Požadavky: Vzdělání ekonomického směru SŠ nebo VŠ. Dobrá znalost účetní a daňové legislativy. Praxe v oboru nejlépe alespoň 5 let. Uživatelská znalost MS Office, zejména MS Excel. Dále schopnost vést menší kolektiv, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a poctivý přístup k práci, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
Náplň práce: zpracování banky, zpracování dlouhodobého majetku, kompletní zpracování účetní závěrky, včetně zpracování měsíčních přiznání k DPH a ročních daní např. daň z příjmů.
Uvedená mzda je pouze orientační, její skutečná výše bude stanovena dle praxe a odbornosti.
Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti Lázně Velké Losiny, s.r.o.

Lázně Velké Losiny, s.r.o.
Lázeňská 323
Velké Losiny
78815
IČO: 28561813
aktualizováno před asi 2 roky