Hotelová recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních, Poděbrady

Obchod a cestovní ruch / Hotelová recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Společnost Lázně FELICITAS s.r.o.

Místo pracoviště nám. T.G.Masaryka 1437, Poděbrady
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 21 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hotelová recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (nám. T.G.Masaryka 1437, Poděbrady)

Náplň: zajištění plynulého chodu recepce, check in a check out hostů dle hotelového standardu, zodpovědnost za hotovostní i bezhotovostní operace v rámci recepce hotelu, komunikace s hosty při řešení jejich přání i stížností.

Požadujeme: min. SŠ vzdělání, praxe v hotelnictví vítána, znalost práce na PC (znalost hotelového programu Fidelio velkou výhodou), komunikativní znalost AJ (RJ, NJ výhodou), dobré komunikační a organizační schopnosti, pozitivní přístup a chuť pracovat s lidmi.
Nástup možný ihned.

Bonusy: motivační finanční ohodnocení k základnímu platu, zaměstnanecké stravování, firemní slevy.

Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti Lázně FELICITAS s.r.o.

Lázně FELICITAS s.r.o.
nám. T.G.Masaryka 1437
Poděbrady

IČO: 45309566
aktualizováno před více než 3 roky