Hotelová recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních, Písek

Obchod a cestovní ruch / Hotelová recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Společnost Hotel "U kapličky" s.r.o.

Místo pracoviště Budějovická 2440, Písek
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Hotelová recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (Budějovická 2440, Písek)

Náplň práce: komunikace s hosty, ubytování, nabízení doplňkových služeb, práce s PC.
Požadavky: anglický jazyk, německý jazyk výhodou
Pracovní doba od 7 do 19 hod., od 19 do 7 hod.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: podnikové stravování.
Schůzku si domluvte na tel. 775 289 531, e-mail: nebo osobně na uvedené adrese dle tel. domluvy.

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Hotel "U kapličky" s.r.o.

Hotel "U kapličky" s.r.o.
Budějovická 2440
Písek
39701
IČO: 28068378
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Hotelová recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních