Hr manager/managerka - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce, Třinec

Finance, Administrativa / Hr manager/managerka - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Společnost DONGWON CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Konská 745, Třinec
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 65 000 - 77 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hr manager/managerka - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce (Konská 745, Třinec)

TŘ z:31/1/2024 a:28/2/2024
Náplň práce:
- připravuje a zodpovídá za vyhledávání nových pracovníků, jejich nábor a ukončení pracovního poměru podle ustanovení Zákoníku práce, stanovuje pravidla a způsob přijímání zaměstnanců,
- zodpovídá za zpracování agendy uchazečů o zaměstnání, spolupracuje s ostatními organizačními útvary společnosti při personálním plánování za účelem optimalizace nasazení personálu, zodpovídá za plánování lidských zdrojů na obchodní rok
- zodpovídá za vedení personální a mzdové evidence pracovníků společnosti podle platných předpisů, odpovídá za zabezpečení ochrany osobních údajů zaměstnanců zaměstnavatele - odpovídá za tvorbu a aplikaci systému hodnocení motivace a odměňování
- odpovídá za koordinaci dalšího rozvoje zaměstnanců společnosti a zabezpečuje organizování a plánovaných pravidelných i nepravidelných školeních aktivit, vč. výběru a hodnocení vzdělávacích subjektů a evidenci o absolvovaných rozvojových aktivitách
- odpovídá za externí komunikaci a rozhodnutí v kontaktech s příslušnými institucemi, odpovídá za zavedení plánu sociální starostlivosti o zaměstnance, odpovídá za politiku bezpečnosti práce - koordinuje a spolupracuje s bezpečnostně-technickou agenturou a zabezpečuje dodržování politiky všemi organizačními útvary společnosti
- odpovídá za nasazení a udržování personálního informačního systému včetně docházkového systému, odpovídá za dodržování rozpočtu útvaru
- odpovídá za zabezpečení spolupráce oddělení s ostatními organizačními jednotkami společnosti
- odpovídá za vydávání směrnic v oblasti personální politiky a připomínkování ostatních vnitropodnikových směrnic
- odpovídá za koordinaci s dodavatelem stravovacích služeb a bezpečnostní služby, podílí se na plnění koncepčních, metodických a organizačních úloh managementu společnosti, řídí se směrnicemi a dokumentací vycházející ze systému řízení kvality podle normy IATF a ISO 45001 - odpovídá za sledování nejnovějších trendů, zákonu a vyhlášek v oblasti prací vyplývajících z popisu pracovní funkce a jejich aplikace ve společnosti, používá předepsané ochranné pracovní pomůcky a dodržuje platné předpisy a interní směrnice v oblasti BOZP, dodržuje platné předpisy v oblasti požární ochrany a ochrany životního prostředí.
Požadujeme:
- zkušenosti na obdobné pozici min 5 let
- velmi dobrou znalost angličtiny - komunikace s korejským vedením, reporty v angličtině
- MS office, velmi dobrá znalost Excel, Word, SAP výhodou.
Nabízíme:
- závodní stravování, letní a zimní bonusy, náborový příspěvek 3000 Kč a příspěvek po roce praxe 2000 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní akce, vitaminové balíčky, 5 dní dovolené navíc podle odpracovaných let, vánoční dárky, bonus za doporučení nového zaměstnance, bonus za narození dítěte, svatbu.
Kontakt emailem.

Informace o společnosti DONGWON CZ, s.r.o.

DONGWON CZ, s.r.o.
Konská 745
Třinec
73961
IČO: 27799492
aktualizováno před 2 měsíci