Hutník ocelář - řidič prac.strojů - jeřábník licí - obsluha zemních a příbuzných strojů, Hrádek

Stavebnictví, Výroba a provoz, Doprava / Hutník ocelář - řidič prac.strojů - jeřábník licí - obsluha zemních a příbuzných strojů

Společnost Z-Group a.s.

Místo pracoviště Rokycanská 204, Hrádek
Minimální vzdělání Nižší střední
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Hutník ocelář - řidič prac.strojů - jeřábník licí - obsluha zemních a příbuzných strojů (Rokycanská 204, Hrádek)

Náplň práce: jeřábník licí na odlévárně ocelárny
Požadujeme: jjeřábnický průkaz je podmínkou, zkušenosti a praxe jeřábníka při odlévání kovů, nejlépe hutní průmysl. Zájemci s platným jeřábnickým průkazem -A4, AS a praxí mohou být ohodnoceni po osvědčení v praxi nad uvedenou mzdu. Zaměstnání na donu určitou + možné prodloužení.

Požadavky

  • Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody
  • Ubytování

Informace o společnosti Z-Group a.s.

Z-Group a.s.
Rokycanská 204
Hrádek
33842
IČO: 63487799
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Hutník ocelář - řidič prac.strojů - jeřábník licí - obsluha zemních a příbuzných strojů

Rokycanská 204 204
Hrádek