Inspektor jakosti/pracovník výstupní kontroly - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech, Praha

Výroba a provoz / Inspektor jakosti/pracovník výstupní kontroly - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Společnost Trenkwalder a.s.

Místo pracoviště Novodvorská 1768, Praha
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Inspektor jakosti/pracovník výstupní kontroly - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (Novodvorská 1768, Praha)

Kontakt: tel.: 777188201, e-mail:

Náplň práce:
okontrola kvality výrobků, jejich uvolňování na konci výrobního cyklu (konečná montáž, značení, balení, expedice) dle pokynů v příslušných návodkách/kontrolních plánech
odohled nad dodržováním stanovených postupů při těchto výše jmenovaných činnostech
ohlášení a prvotní posouzení vyřazených dílů z výrobního procesu
opříprava podkladů pro posouzení vyřazených dílů technologem
opráce s výkresovou dokumentací
ospolupráce při řešení reklamací, rozborech neshodných kusů

Požadujeme:
ovyučení v oboru nebo středoškolské vzdělání technického typu, lze nahradit odpovídající praxí
ozkušenost práce se základními měřidly
ozákladní znalost čtení výkresové dokumentace
ouživatelská znalost MS Office
ozáklady AJ výhodou (pasivní pro orientaci v používané dokumentaci)
oorientace na detail, flexibilita
opříplatky za ztížené prostředí, odpolední a noční směny
oprémie - dle výkonu jednotlivě i naší výroby
ostravenky
5 týdnů dovolené
onoční směny - jídlo zdarma (+stravenka zůstává)
ovoda, káva, čaj zdarma na pracovišti
ozdravé středy - 2 kusy ovoce či zeleniny
o čisté pracovní prostředí
o možnost doporučení nového kolegy - odměna 3000 Kč

Informace o společnosti Trenkwalder a.s.

Trenkwalder a.s.
Novodvorská 1768
Praha

IČO: 25857011
aktualizováno před asi 2 roky