Inspektor/-ka kvality - odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (iso), Opava

Výroba a provoz, Administrativa / Inspektor/-ka kvality - odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (iso)

Společnost ARAKO spol. s r.o.

Místo pracoviště Hviezdoslavova 2897, Opava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 31 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"} {:cs=>"Ruština"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Inspektor/-ka kvality - odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (iso) (Hviezdoslavova 2897, Opava)

KO: Pavlína Koligová, tel: 553 694 105, e-mail: V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis, příp. další materiály v elektronické podobě na uvedenou kontaktní adresu.

Požadujeme:
- znalost čtení technických výkresů výhodou
- znalost běžných měřicích metod
- znalost práce na PC (Microsoft Office)
- základní znalost RJ, AJ výhodou
- samostatnost a flexibilitu
- řidičský průkaz skupiny B
- praxe ve strojírenském oboru výhodou

Náplň práce:
- výstupní kontrola výrobků
- vedení záznamů o výstupní kontrole
- zajištění dodržování systémů kvality
- podpora při auditech

Nabízíme:
- místo výkonu práce - Opava
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování, příspěvek při narození dítěte a vlastní svatbě
- penzijní připojištění
- příspěvek dětem na letní tábor, školu v přírodě, lyžařský výcvik
- příspěvek na kulturu a sportovní činnosti

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ARAKO spol. s r.o.

ARAKO spol. s r.o.
Hviezdoslavova 2897
Opava
74601
IČO: 47152371
aktualizováno před 19 dny

Odpověď na pracovní pozici Inspektor/-ka kvality - odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (iso)