Inspektor/ka kvality/pracovník/ce kapilárního zkoušení - strojní inženýři technologové, normovači, Benešov nad Ploučnicí

Výroba a provoz / Inspektor/ka kvality/pracovník/ce kapilárního zkoušení - strojní inženýři technologové, normovači

Společnost BENVIG HEAT TRANSFER spol. s r.o.

Místo pracoviště Děčínská 288, Benešov nad Ploučnicí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Inspektor/ka kvality/pracovník/ce kapilárního zkoušení - strojní inženýři technologové, normovači (Děčínská 288, Benešov nad Ploučnicí)

[] Místo výkonu práce:
Děčínská č.p. 288, 407 22 Benešov nad Ploučnicí

Inspektor/ka kvality/pracovník/ce kapilárního zkoušení
Požadavky:

- ÚSO technického směru
- praxe (všeobecná, odborná) není nezbytně nutná (šikovného pracovníka rádi zaučíme, s postupným zapracováním pomůžeme)
- jazykové znalosti - AJ aktivně, NJ výhodou, RJ výhodou
- dobrá uživatelská znalost práce na PC
- potřebná míra flexibility, spolehlivosti, samostatnosti
- schopnost kolektivní spolupráce (vyplývající ze základních lidských schopností: citu pro věc, zdravého úsudku, budování a udržování dobrých mezilidských vztahů)

Hlavní náplň práce:
provádění kapilárních zkoušek za účelem hledání povrchových vad v kovových materiálech

- uchazeč může být také absolvent se zájmem o strojírenský obor
- více informací Vám poskytneme na osobní schůzce v naší společnosti

Nabízíme:
- zaměstnání v zavedené, výrobně orientované firmě
- dobré pracovní podmínky
- participativní styl vedení zaměstnance v rámci pracovní skupiny
- stálý kolektiv kvalifikovaných spolupracovníků
- finanční ohodnocení dle platné dohody s výhledem 1 rok dopředu od nástupu do zaměstnání
- 5 týdnů dovolené ročně
- příspěvky zaměstnavatele na penzijní připojištění
- možnost bezplatné výuky anglického jazyka
- možnost dalšího profesního vzdělávání, případně přechodu na komplexnější pracovní pozici v rámci QC útvaru

Kontakt: Šárka Štulcová, tel. 412 590 533, e-mail: osobní jednání možné na výše uvedené adrese.

Informace o společnosti BENVIG HEAT TRANSFER spol. s r.o.

BENVIG HEAT TRANSFER spol. s r.o.
Děčínská 288
Benešov nad Ploučnicí

IČO: 14867125
aktualizováno před asi 2 roky