Inspektor prodejen - účetní auditoři, Pardubice

Finance, Administrativa / Inspektor prodejen - účetní auditoři

Společnost JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích

Místo pracoviště 17. listopadu 235, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 27 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Inspektor prodejen - účetní auditoři (17. listopadu 235, Pardubice)

Náplň práce:
Pravidelné provádění inspekčních kontrol a auditů ve všech prodejnách.
Zajištění dodržování interních standardů a procesů v oblasti prodeje, skladování a zákaznického servisu.
Identifikace možností pro zlepšení kvality provozu a služeb.
Komunikace se vedením prodejen a centrálním managementem ohledně nalezených nedostatků a návrhů na zlepšení.
Zajištění dodržování hygienických a bezpečnostních standardů.
Požadujeme:
Zkušenosti s porváděním inspekčních kontrol neo praocvní zkušenosti v oblasti manloobchodu výhodou.
Pečlivost, samostatnost, pozornost k detailům a schopnost pracovat samostatně.
Komunikativnost a schopnost vést konstruktivní dialog s ostatními členy týmu.
Flexibilitu a ochotu cestovat mezi prodejnami v regionu.
Co nabízíme:
Stabilní zaměstnání v renomované společnosti s dlouholetou tradicí.
Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje.
Konkurenční platové podmínky a benefity.
Příjemné pracovní prostředí a kolektivní duch.
První kontakt e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích

JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích
17. listopadu 235
Pardubice
53002
IČO: 32166
aktualizováno před 16 dny

Odpověď na pracovní pozici Inspektor prodejen - účetní auditoři

17. listopadu 235 235
Pardubice
IČO: 32166