Instrumentář / instrumentářka - zubní instrumentáři, Kladno

Zdravotnictví / Instrumentář / instrumentářka - zubní instrumentáři

Společnost Dentální klinika Kladno s.r.o.

Místo pracoviště Sportovců 2457, Kladno
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 21 800 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Instrumentář / instrumentářka - zubní instrumentáři (Sportovců 2457, Kladno)

Požadujeme:
spolehlivost, zodpovědnost
Náplň práce:
asistence lékaři při stomatologických výkonech. Sterilizace nástrojů, příprava nástrojů pro stomatologické výkony, uklizení nástrojů a celého stomatologického pracoviště a další pomocné práce související s provozem stomatologické ordinace.

Nabízíme:
benefitní odměnový systém

Informace o společnosti Dentální klinika Kladno s.r.o.

Dentální klinika Kladno s.r.o.
Sportovců 2457
Kladno
27201
IČO: 4659899
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Instrumentář / instrumentářka - zubní instrumentáři

Sportovců 2457 2457
Kladno