Investiční a stavební referent/ka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu, Krásná Lípa

Stavebnictví / Investiční a stavební referent/ka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Společnost Správa Národního parku České Švýcarsko

Místo pracoviště Pražská 457, Krásná Lípa
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 260 - 31 240 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Investiční a stavební referent/ka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu (Pražská 457, Krásná Lípa)

Požadavky:
Vyšší odborné vzdělání technického zaměření, případně střední vzdělání s maturitní zkouškou a praxí v oboru minimálně 2 roky; trestní bezúhonnost; znalost Stavebního zákona; řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič; znalost práce na PC (MS office)

Náplň práce: realizace investičních akcí včetně technického dozoru a průběhu realizace investic; správa a údržba budov, staveb a komunikací organizace, včetně jejich příslušenství; administrativní zajištění průběhu všech investičních akcí a údržby nemovitostí; zpracování podkladů pro investice, zpracování investičních záměrů a jednoduchých projektů; příprava podkladů pro výběrová řízení dle zákona č.134/2016 o zadávání veřejných zakázek

Výše platu v závislosti na odborné praxi.

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílat do 20. 1. 2022 na e-mail

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Naturální výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Správa Národního parku České Švýcarsko

Správa Národního parku České Švýcarsko
Pražská 457
Krásná Lípa
40746
IČO: 6342477
aktualizováno před více než 2 roky