Investiční referent/ka - odborní pracovníci hospodářské správy, Olomouc

Administrativa / Investiční referent/ka - odborní pracovníci hospodářské správy

Společnost Generální ředitelství cel

Místo pracoviště Blanická 917, Olomouc
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 24 100 - 34 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Investiční referent/ka - odborní pracovníci hospodářské správy (Blanická 917, Olomouc)

Náplň práce:
- Zajišťuje úkoly investiční výstavby, přípravu stavebních projektů, správu, údržbu a provoz objektů;
- připravuje podklady pro zadávání veřejných zakázek; provádí kontrolu podkladů k fakturaci a další činnosti související s přijatými účetními doklady;
- zajišťuje a eviduje provádění revizí a po revizních oprav určených technických zařízení;
- zodpovídá za rozsah výstavby nebo rekonstrukce, podílí se na projednávání návrhů a následně konečné podoby projektové dokumentace;
- zajišťuje úkoly související s vypořádáním nemovitého majetku investiční povahy.
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání;
- dobré komunikační a organizační schopnosti;
- znalost práce na PC
- řidičské oprávnění skupiny B
- samostatnost a zodpovědnost
- orientace v oblasti investic a veřejných zakázek;
- znalost předpisů v souvislosti s hospodařením s majetkem státu;
- trestní bezúhonnost
Výběrové řízení zahajuje Celní správa ČR s uchazečem, který vyplní žádost o přijetí prostřednictvím e-formuláře a splňuje podmínky přijetí do pracovního poměru (www.celnisprava.cz)
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- výkonnostní/cílové odměny
- po zapracování možnost přiznání osobního příplatku
- 5 týdnů dovolené + 5 dnů placeného volna
- příspěvek zaměstnavatele na stravování (stravenkový paušál)
- osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.)
- možnost uplatnění pružné pracovní doby
- po splnění podmínek příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP)
- po splnění podmínek možnost získání bezúročné půjčky na bydlení a na vybavení domácnosti
- dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních)
- Multisport karta dle zájmu zaměstnance (více informací k tomuto benefitu na www.multisport.cz)
- interní i externí odborné vzdělávání (plně hrazené odborné semináře, školení aj.)

Kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 hod od 14:00 hod.

Informace o společnosti Generální ředitelství cel

Generální ředitelství cel
Blanická 917
Olomouc
77900
IČO: 71214011
aktualizováno před 11 měsíci