Investiční referent/ka - ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství, Brno

Finance / Investiční referent/ka - ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství

Společnost Statutární město Brno

Místo pracoviště Dominikánské náměstí 196, Brno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 23 390 - 34 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Investiční referent/ka - ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství (Dominikánské náměstí 196, Brno)

PŘihlášku a životopis zašlete nejpozději do 07.04.2024 případně přineste osobně na podatelnu na adresu:

Statutární město Brno, městská část Brno-střed,
Oddělení personální a mzdové
Dominikánská 2
601 69 Brno

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Odbor investiční a správy bytových domů Úřadu městské části Brno-střed hledá zájemce o zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Obsahem činnosti na této pracovní pozici jsou úkony související se zajištěním administrace veřejných zakázek, evidence smluv, uveřejňování v registru smluv, vyřizování korespondence, komunikace s technickým dozorem staveb a spolupráce s externími dodavateli, ekonomická agenda spojená s fakturacemi veřejných zakázek, vedení spisové agendy vč. archivace a dále funkce správce rozpočtu. Administrativní práce spojené s výkonem svěřené agendy, plnění dalších svěřených úkolů v rámci odboru.

POŽADAVKY:
" min. středoškolské vzdělání,
" praxe v oboru vítána (administrace veřejných zakázek), není podmínkou, jsme schopni zaučit,
" velmi dobré znalosti při práci s kancelářskými aplikacemi (zejm. Excel, Word), schopnost rychle se naučit ovládat i jiné aplikace, které jsou využívány v rámci ÚMČ Brno-střed,
" nutná velká pečlivost a smysl pro pořádek (organizace spisových materiálů, přesná evidence veřejných zakázek, dodržování stanovených postupů),
" samostatnost i schopnost pracovat v týmu,
" smysl pro zodpovědnost,
" morální i právní bezúhonnost.
NABÍZÍME
" zaškolení,
" možnost trvalého vzdělávání - podpora profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, adaptační příprava a návazná školení, semináře, kurzy),
" výbornou dostupnost - pracoviště v centru Brna,
" 5 týdnů dovolené,
" 4 dny indispozičního volna (sick days),
" 1 den narozeninového volna,
" zvýhodněné vstupné na koupaliště Kraví hora, do Divadla Polárka a letního kina,
" příspěvek na stravování - stravenkový pušál,
" příspěvek na penzijní připojištění,
" a další zajímavé zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy (např. příspěvek na rekreaci - benefitní karta, příspěvek na rekreaci dítěte, odměna při životním výročí, odměna při pracovním výročí),
" jazykové kurzy angličtiny zdarma.

Informace o společnosti Statutární město Brno

Statutární město Brno
Dominikánské náměstí 196
Brno
60200
IČO: 44992785
aktualizováno před asi měsícem