Inženýr/inženýrka vývoje produktů - ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech, Štětí

Výroba a provoz / Inženýr/inženýrka vývoje produktů - ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech

Společnost Fibertec Steti s.r.o.

Místo pracoviště Litoměřická 771, Štětí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Inženýr/inženýrka vývoje produktů - ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech (Litoměřická 771, Štětí)

S cílem naplnit naše ambiciózní cíle v oblasti strategického růstu, obsazujeme pracovní pozici "Product Development Engineer"

Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
" Technická a technologická podpora při vývoji produktů a procesů
" Příprava laboratorních vzorku, jejich analýza a vyhodnoceni dat
" Spolupráce při tvorbě a aktualizaci FMEA, PFMEA
" Spolupráce při vytváření kontrolních plánů, testů a zkoušek
" Podpora při hledaní kořenových příčin v případě problémů, odchylek materiá-lů, reklamací
" Odborná komunikace s relevantními odděleními v rámci podniku a se sester-skými závody (Rakousko, Slovensko, USA, Indie)
" Řešení technických a technologických problémů při výrobě a nastaveni pre-ventivních opatřeni
" Vedení, resp. spolupráce na projektech optimalizace výrobního procesu (ná-klady, produktivita, kvalita)
" Definování pravidelných analýz (pro suroviny, materiál ve výrobním procesu) za účelem sledovaní vlastností materiálů

Požadavky na uchazeče
" SŠ / VŠ technického zaměřeni
" Anglicky jazyk na úrovni B2
" Dobré analytické schopnosti s efektivním využitím vhodných nástrojů na ana-lýzu dat
" Ochota vzdělávat se
" Řidičské oprávnění sk. B
" Praxe na oddělení vývoje produktů výhodou

Pro tuto pozici nabízíme mzdu minimálně 36.000 CZK/měsíc (hrubého), doplněnou o firemní benefity a případné příplatky. S odpovídajícími zkušenostmi a kvalifikací uchazeče je možné dojednat navýšeni.

Způsob prvního kontaktu e-mailem či telefonicky.

Informace o společnosti Fibertec Steti s.r.o.

Fibertec Steti s.r.o.
Litoměřická 771
Štětí
41108
IČO: 1648837
aktualizováno před asi rokem