Inženýr kvality software (global planning strategic lead) - specialisté v oblasti organizace a řízení práce, Kutná Hora

Administrativa / Inženýr kvality software (global planning strategic lead) - specialisté v oblasti organizace a řízení práce

Společnost Foxconn Technology CZ s.r.o.

Místo pracoviště Karlov 245, Kutná Hora
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 100 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Inženýr kvality software (global planning strategic lead) - specialisté v oblasti organizace a řízení práce (Karlov 245, Kutná Hora)

Do Foxconnu hledáme posilu na pozici inženýr kvality software (m/ž). Tým je mezinárodní a na pozici lze pracovat full remote.

Pracovní náplň:
Zodpovědnost za řízení vývoje našich plánovacích možností E2E, od konceptu až po implementaci.
Přímá spolupráce s našimi regionálními plánovacími týmy, zákazníky a IT funkcemi, abychom jasně definovali obchodní požadavky a konsolidovanou procesní mapu pro zajištění nejlepšího procesu provádění plánování.
Implementace definovaného plánu, identifikace problémů a funkčního řešení k eliminaci negativního dopadu na podnikání prostřednictvím návrhu/vývoje a nasazení dohodnuté platformy.
Přinášet aktuální/budoucí technologické poznatky, inovativní nápady, metody a strategie, které umožní rozvoj předních plánovacích trendů/postupů.
Zajištění sladění procesů v rámci plánování s týmy nákupu, řízení objednávek, zásobování materiálem, logistiky a výroby
Vypracování procesu pro rekvalifikaci/přetrénování/získání nezbytných dovedností.
Rozvoj obchodních vztahů s výkonnými pracovníky jak interně, tak se zákazníky, abychom se ujistili, že naše sdělení o schopnostech je pochopeno; naslouchání požadavkům zákazníků a jejich reflektování do projektové mapy.

Požadujeme:
Technické a analytické myšlení.
Ochotu učit se novým věcem a každý den se zlepšovat.
Angličtinu pro denní komunikaci.

Pravidelná školení v oblasti "měkkých" i "tvrdých" dovedností.
Stabilní zaměstnání - smlouvu na dobu neurčitou.
Energii můžete načerpat během 5 týdnů dovolené.
Práci v týmu zkušených kolegů, kde je o zábavu postaráno.
Možnost rozvrhnout si den podle sebe, protože máme flexibilní pracovní dobu.
A dále široké portfolio výhod a benefitů - notebook, telefon, výhodné T-Mobile tarify, 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, závodní stravování, slevy u našich partnerů a mnohem více!

Zaujalo Vás to? Pošlete nám svůj životopis. Náš tým už se těší, až pozná nového kolegu či kolegyni.
Michael Vávra
Vedoucí náboru
Tel.: +420 704 684 619

Informace o společnosti Foxconn Technology CZ s.r.o.

Foxconn Technology CZ s.r.o.
Karlov 245
Kutná Hora
28401
IČO: 27516032
aktualizováno před 5 měsíci