Technici procesu kvality - ostatní specialisté v oblasti techniky, Nový Jičín

Výroba a provoz / Technici procesu kvality - ostatní specialisté v oblasti techniky

Společnost TONAK a.s.

Místo pracoviště Zborovská 823, Nový Jičín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 - 55 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technici procesu kvality - ostatní specialisté v oblasti techniky (Zborovská 823, Nový Jičín)

z: 07.12.2021 a: 13.12.2021
Náplň práce:
- Denní komunikace napříč výrobními i nevýrobními odděleními,
- Být členem týmů, podílející se na přípravě, vývoji a realizaci nových produktů, procesů a strojních zařízení,
- Tvorba, kompletace a správa výrobní dokumentace, řízení změn a odchylek,
- Kontrola a dohled nad interním vzorováním nových produktů určených pro stávající nebo nové zákazníky,
- Analýza kvality, procesu, identifikace kořenových příčin a navrhování nápravných opatření,
- Odpovědnost za koordinaci, přípravu a zavedení systémové dokumentace dle normy ISO 9001, a 14001, ve výrobním závodě,
- Zajištění interních auditů a ve spolupráci s externím konzultantem příprava certifikačního auditu.
Znalosti / Zkušenosti:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
- praxe 5let se zkušeností v oblasti, výrobní kvality, systémové kvality a procesního řízení,
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni,
- Mzda dle zkušeností
- Schopnost využívat základních metod pro odhalování kořenových příčin a jejich aplikace ve výrobním režimu,
- Minimálně základní znalost a schopnost prakticky a principiálně používat metodu FMEA,
- Minimálně základní znalost norem dle certifikace firmy (ISO 9001, ISO 14001),
- Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office),
- Komunikační a organizační dovednosti,
- Komplexní analytické myšlení s přesahem k inovacím a novým postojům a myšlenkám,
- Flexibilita a schopnost odolávat konzervativním přístupům s trvalou snahou o dosažení stanovených cílů.

Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, notebook, občasné práce z domu, 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování

Kontakt: Bohuslava Bitalová, telefonicky na č.: 556 202 480, 606 704 823, Po - Pá od 8:00 - 12:00 hod., e-mail: zaslat CV ne uvedenou emailovou adresu a vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Informace o společnosti TONAK a.s.

TONAK a.s.
Zborovská 823
Nový Jičín
74101
IČO: 13226
aktualizováno před více než 2 roky