It administrátor - technici počítačových sítí a systémů, Liberec

Informační technologie / It administrátor - technici počítačových sítí a systémů

Společnost REINERT Czech s.r.o.

Místo pracoviště Ampérova 493, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 45 000 - 65 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: It administrátor - technici počítačových sítí a systémů (Ampérova 493, Liberec)

Pracovní náplň:
Zodpovědnost za administraci IT ve firmě (za podpory externích IT dodavatelů, případně interních kolegů), primárně:
- administrace serverů a ostatního centrálního IT
- administrace HW (PC, tiskárny apod.)
- administrace SW na koncových stanicích (Windows, MS Office apod.)
- administrace LAN vč. VPN a internetové konektivity
- denní podpora uživatelů
- 1st level podpora SAP uživatelů vč. základní administrace SAP
- administrace firemních SW licencí
- administrace dodavatelů/ dodávek IT služeb a zařízení
- spolupráce na strategickém rozvoji IT
- administrované IT zahrnují: Windows Servers, active directory, MS 365, MS SQL Server, MS Windows, vmware (virtualizace), veeam (zálohování), Fortinet (firewall), Linux - Ubuntu, ESET (ERA), PBX Alcatel, TeamViewer, MS WSUS, Mikrotik apod.
Požadujeme:
- min. ukončené SŠ vzdělání
- praxe na pozici IT administrátora či obdobné pozici
- komunikativní znalost anglického jazyka
- proaktivní přístup ve svěřených oblastech
- schopnost rychlé adaptace na nové podmínky
- příjemné vystupování a jednání s lidmi - zákaznický přístup
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci ve stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- notebook, mobilní telefon
- penzijní připojištění, stravenky, benefitní poukázky
- možnost kariérního růstu
- pružná pracovní doba
- nástup dle dohody
Hlásit se emailem.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti REINERT Czech s.r.o.

REINERT Czech s.r.o.
Ampérova 493
Liberec
46312
IČO: 25466445
aktualizováno před 21 dny

Odpověď na pracovní pozici It administrátor - technici počítačových sítí a systémů

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Ampérova 493 493
Liberec