It/internet technik - mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií, Liberec

Informační technologie, Výroba a provoz, Služby / It/internet technik - mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Společnost a-net Liberec s.r.o.

Místo pracoviště Hradební 654, Liberec
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: It/internet technik - mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií (Hradební 654, Liberec)

Pracoviště: Liberecký kraj.
Náplň práce: Instalace nových přípojek, péče o stávající zákazníky, údržba a výstavba sítě.
Požadujeme: Řidičský průkaz skupiny B, slušné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost.
Výhodou: Znalost OS Mikrotik, konfigurace Wi-Fi zařízení.
Nabízíme: Zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti, příjemné pracovní prostředí, specializovaná školení, benefity (služební automobil k osobnímu užití, notebook, telefon, internetové připojení zdarma, stravenky, permanentky do bazénu).
Nástup: kdykoliv
Platové podmínky: 25.000,- až 40.000,- hrubého
Své životopisy zasílejte na e-mail - do předmětu uveďte: TECHNIK
Je možné se hlásit i telefonicky ve všední den od 9.00 do 17.00 hod.

Informace o společnosti a-net Liberec s.r.o.

a-net Liberec s.r.o.
Hradební 654
Liberec
46006
IČO: 28687965
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Liberec v oboru Informační technologie, Výroba a provoz, Služby