It technik - technici počítačových sítí a systémů, Karlovy Vary

Informační technologie / It technik - technici počítačových sítí a systémů

Společnost CC INTERNET s.r.o.

Místo pracoviště Sokolovská 39, Karlovy Vary
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 38 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: It technik - technici počítačových sítí a systémů (Sokolovská 39, Karlovy Vary)

Kontakt: Oertl David, tel.: 778 735 478, e-mail:
Prac.doba: 8:00 - 17:00 h.
Náplň práce:
- Připojování koncových zákazníků k internetu.
- Montáž a konfikurace antén pro příjem internetového signálu.
- Montáž a konfigurace siťových prvků.
- Vedení datových kabelů.
- Komunikace s klientem.

Požadujeme:
- Řidičský průkaz sk. B.
- Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost a slušné vystupování.
- Znalost práce s PC a znalost počítačových sítí (výhodou).
- Schopnost pracovat mimo jiné i ve výškách (montáž antén).
- Firemní vozidlo s možností využití i pro soukromé účely.
- Bezplatné připojení k internetu a IPTV.
- Firemní telefon a notebook i k soukromému využívání.
- Příspěvky na stravování.
- Multisport karta.
- Odborné zaškolení a dlouhodobou spolupráci.
- Možnost osobního rozvoje pomocí firemních Workshopů a školení.
- Možnost kariérního růstu.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti CC INTERNET s.r.o.

CC INTERNET s.r.o.
Sokolovská 39
Karlovy Vary
36005
IČO: 28721021
aktualizováno před 25 dny

Odpověď na pracovní pozici It technik - technici počítačových sítí a systémů