Izolatér (m,ž) - izolatéři, Ústí nad Labem

Stavebnictví / Izolatér (m,ž) - izolatéři

Společnost IZOLACE BERAN s.r.o.

Místo pracoviště Hrbovická 437, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Izolatér (m,ž) - izolatéři (Hrbovická 437, Ústí nad Labem)

Náplň práce:
o Měření, výroba a montáž oplechování izolací na průmyslových zařízeních o Montáž izolací o Přípravné práce na stavbách

Požadavky:
o všestranná technická i manuální zručnost
o samostatné myšlení
o zodpovědnost, pečlivost, flexibilita
o fyzická zdatnost a zdravotní způsobilost pro práce ve výškách
o ochota cestovat a učit se novým věcem, znalost AJ, NJ výhodou
o řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) výhodou
o zkušenosti z oboru výhodou (stavební klempíř, autoklempíř apod.)

Pracovní místo je vhodné i pro absolventy stavebních oborů, kteří se zaučí pod dozorem zkušenějších kolegů.

Výhody:
Nabízíme:
o zázemí stabilní rodinné společnosti
o mzdu dle zkušeností
o příplatky za práci o víkendech
o odměnu za pracovní nasazení a kvalitně odvedenou práci, včetně ročních prémií
o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
o nástup možný ihned

Kontakt: e-mailem

Informace o společnosti IZOLACE BERAN s.r.o.

IZOLACE BERAN s.r.o.
Hrbovická 437
Ústí nad Labem
40001
IČO: 25405683
aktualizováno před 14 dny

Odpověď na pracovní pozici Izolatér (m,ž) - izolatéři

Hrbovická 437 437