Java developer - vývojáři softwaru, Brno

Informační technologie / Java developer - vývojáři softwaru

Společnost Mycroft Mind, a.s.

Místo pracoviště Šumavská 416, Brno
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Java developer - vývojáři softwaru (Šumavská 416, Brno)

Náplň práce
- Podílení se na vývoji produktu pro zpracování dat ze senzorových sítí
- Práce s moderními technologiemi jako JAVA SE 17, Apache Kafka, Kafka Streams, Zookeeper, ElasticSearch, Ansible, GraphQL
- Tvorba technických designů
- Práce v agilním prostředí rozvíjející kulturu Continuous Integration/ Continuous Delivery
Očekáváme
- Velmi dobrá znalost vývoje JAVA aplikací (alespoň 2 roky)
- Znalost Linux na úrovni vývojáře
- Znalost skriptovacího jazyka (Perl, Ruby, LUA,…)
Výhodou je
- Zkušenost s velkými projekty
- Znalost relačních databází, SQL a ORM
- Znalost ElasticSearch
- Znalost Java EE a frameworků Spring Boot nebo Quarkus
- Znalost Maven, Jenkins (CI/CD), Git, Ansible
25 dní dovolené
3 dny Sickdays
Možnost práce z domova
Stravenkový paušál
Multisport karta a další benefity

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Informace o společnosti Mycroft Mind, a.s.

Mycroft Mind, a.s.
Šumavská 416
Brno

IČO: 27725669
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Java developer - vývojáři softwaru

Šumavská 416 416
Brno