Java vývojář - vývojáři softwaru, Mladá Boleslav

Informační technologie / Java vývojář - vývojáři softwaru

Společnost DEVINN s.r.o.

Místo pracoviště Koněvova 313, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 70 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Java vývojář - vývojáři softwaru (Koněvova 313, Mladá Boleslav)

Prvotní informace:
telefonicky: +420 603 254 333

Upřesňujicí informace:
Náplň práce:
Spojit se s vývojáři, poznat mechanickou část a zjistit, co potřebujeme ovládat, které parametry je třeba hlídat nebo co se má zobrazovat na displeji uživatelského rozhraní
- Navrhnout aplikaci od A do Z, včetně bezpečnostních notifikací, chybových stavů…
- Naprogramovat aplikaci a být u projektu od startu po předání. Zúčastníš se testování i jednání s klientem.

Co budeš využívat za technologie:
- JAVA, Kotlin
- Spring
- Cloud (AWS,…),Docker
- GIT
- Angular 2+, Vaadin
- MQTT výhodou
- Python výhodou

Co od tebe potřebujeme:
- Schopnost vidět softwarové řešení jako celek
- Zkušenosti s programováním alespoň 2 roky
- Zkušenosti s Microservices architekturou
- AJ na úrovni min B1
- Samostatnost - software bude stát na tobě

Co můžeš čekat:
- Práce v malém vývojářském týmu (aktuálně 2 kolegové), ale rosteme
- Volné ruce a prostor pro kreativitu - nebudeme ti diktovat, co a jak dělat
- Budeš hlavně programovat, ale je potřeba umět se i domluvit (Scrum mastera nemáme ??)
- Homeoffice - bez pár hodin přímo u produktu to, ale nepůjde
- Malé rodinná firma s velkými ambicemi, o které se mluví
- Klasické benefity jako flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené, příspěvky na ubytování, dopravu, jazykové kurz a další viz níže.

Informace o společnosti DEVINN s.r.o.

DEVINN s.r.o.
Koněvova 313
Mladá Boleslav

IČO: 40233138
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Java vývojář - vývojáři softwaru

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Koněvova 313 313