Jeřábníci (28 - 50 t) - obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení, Otrokovice

Doprava, Výroba a provoz / Jeřábníci (28 - 50 t) - obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Společnost GEOSTAV spol. s r. o.

Místo pracoviště Objízdná 1897, Otrokovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Jeřábníci (28 - 50 t) - obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení (Objízdná 1897, Otrokovice)

Náplň práce: jeřábnické práce na stavbách společnosti v oblasti speciálního zakládání staveb
Požadavky: jeřábnický průkaz, ŘP sk. B
Výhodou: ŘP sk. C + profesní průkaz, svářečský a strojnický průkaz
Nabízíme: zajímavou práci ve stavebnictví, zázemí stabilní a téměř rodinné společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní benefity (25 dní dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění)

Nabízíme: 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, …

Informace o společnosti GEOSTAV spol. s r. o.

GEOSTAV spol. s r. o.
Objízdná 1897
Otrokovice
76502
IČO: 210145
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Jeřábníci (28 - 50 t) - obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Objízdná 1897 1897
Otrokovice
IČO: 210145